(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
  بسته
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  آزمایشگاه من

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  گل تک آتش فشان خانگی (همراه با کتاب)

  130,400 تومان 163,000 تومان
  کاربردها: در کتاب علوم تجربی سال ششم ابتدای در درس 5 "زمين پويا" در مورد پديده طبيعي آتش‌فشان به‌طور کلي به مواردي پيرامون آتش‌فشان فعال، نيمه فعال و غيرفعال‌ها و انواع ديگر و اينکه فوايد آتش‌فشان‌ها چيست مطالبي ارائه شده است. براي فعاليت تکميلي بحث آتش‌فشان از مجموعه ی آزمايشگاه من بستهی" آتش‌فشان خانگي" پيشنهاد مي‌شود. با توجه به سيري که در اين بسته اتفاق مي‌افتد دانش‌آموزان با مفاهيمي همچون لايه‌هايي از گدازه، ماگماها و انواع آتش‌فشان‌ها و ... آشنا مي‌شوند.

  گل تک اجزای گياهان (همراه با کتاب)

  128,000 تومان 160,000 تومان
  کاربردها: هدف کلي درس پنجم کتاب علوم تجربي اول ابتدايي،" دنياي گياهان" اين است که دانش‌آموزان گياهان مختلفي را در طبيعت و محيط اطراف خود مشاهده کنند و با قسمت‌هاي مختلف گياه (ريشه، ساقه، برگ، گل و ميوه) و وظيفه‌ي آن‌ها آشنا شوند، حال با توجه به هدف کتاب درسي از مجموعه آزمايشگاه من بسته‌ي «اجزای گياهان» پيشنهاد مي‌شود. در اين بسته دانش‌آموزان با در اختيار داشتن ابزار بسته و انجام دستور‌العمل‌ها و طرح‌هاي پيشنهادي در اين کتاب علاوه بر آشنايي با اجزاي مختلف گياه وظيفه هر جز از گياه را هم فرا مي‌گيرند که اين آشنايي و فراگيري همراه با لذتي است که يادگيري را ساده و راحت مي‌کند.

  گل تک الکترولیز در مایع رنگی (همراه با کتاب)

  159,200 تومان 199,000 تومان
  کاربردها: دانش‌آموزان در فصل دوم کتاب شیمی (1) پایه دهم و فصل دوم کتاب آزمایشگاه علوم تجربی (1) این پایه، با شناساگرها آشنا می‌شوند. حال با توجه به هدف کتاب درسی از مجموعه آزمایشگاه من بستة «الکترولیز در مایع رنگی» پیشنهاد می‌شود. در این بسته دانش‌آموزان با در اختیار داشتن بسته و انجام دستورالعمل‌های این کتاب، علاوه بر آشنایی با شناساگرها، نحوه‌ تجزیۀ آب را هم فرا می‌گیرند که این آشنایی و فراگیری همراه با لذتی است که یادگیری را ساده و راحت می‌کند.

  گل تک الکتریسیته ساکن (همراه با کتاب)

  151,200 تومان 189,000 تومان
  کاربردها: هدف کلی فصل نهم کتاب علوم تجربی پایه هشتم متوسطه اوّل این است که دانش‌آموز با الکتریسیته و برخی از قوانین آن آشنا شود. درحقیقت طبق این فصل، دانش‌آموز می‌بایست انواع بارهای الکتریکی و اثر بارها بر یکدیگر را بازکشف نماید. حال با توجه به هدف کتاب درسی از مجموعه‌ آزمایشگاه من بستة « الکتریسیته ساکن» پیشنهاد می‌شود. در این بسته دانش‌آموزان با در اختیارداشتن ابزار بسته و انجام دستورالعمل‌ها و طرح‌های پیشنهادی مربوط به آن علاوه بر آشنایی با مفهوم الکتریسیته و قوانین حاکم بر بارهای الکتریکی بر یکدیگر با پدیده‌های جالبی از الکتریسیته ساکن رو به‌رو خواهند شد که در واقع این پدیده‌ها به تعمیق هرچه بیشتر مفاهیم الکتریسیته کمک شایانی خواهند کرد.

  گل تک ترازوی اعداد (همراه با کتاب)

  95,200 تومان 119,000 تومان
  کاربردها: دانش‌آموزان در سال سوم ابتدایی در درس 4 علوم تجربي «اندازه‌گيري مواد»، با اندازه‌گيري حجم مايعات و جرم جامد‌ها آشنا مي‌شوند. آن‌ها ابتدا حجم مايعات را تخمين مي‌زنند و سپس حجم مايعات را با مقياس خود ساخته و حجم واقعي را با مقياس ليتر مي‌سنجند و با حجم تخمين خود مقايسه مي‌کنند. در مورد حجم، ابتدا با مفهوم جرم و ابزار سنجش جرم يعني ترازو آشنا مي‌شوند و سپس جرم مواد جامد را تخمين زده و با مقياس خود ساخته و با مقياس واقعي يعني کيلوگرم و گرم، سنجش و آن‌ها را مقايسه مي‌کنند. حال با توجه به هدفي که در اين درس دنبال مي‌شود از مجموعه‌ي آزمايشگاه من بسته‌ي «ترازوي اعداد» با ابزار ترازويي که در اختيار دانش‌آموزان قرار مي‌دهد، شوق يادگيري را در آن‌ها چندين برابر مي‌کند.

  گل تک چرخه زندگی از ابتدا تا بزرگسالی (همراه با کتاب)

  87,200 تومان 109,000 تومان
  کاربردها: دانش‌آموزان در سال دوم دبستان در درس 10 علوم تجربي « درون آشيانه‌ها» درباره نياز جانوران به محلي براي زندگي آشنا مي‌شوند و در بخشي از درس مراحل زندگي چند جانور را مقايسه و درباره شباهت و تفاوت‌هاي آن‌ها، نيازهاي جانوران هنگام رشد و چگونگي برطرف شدن اين نيازها گفت‌وگو مي‌کنند. از مجموعه آزمايشگاه من، بسته «چرخه زندگي از ابتدا بزرگسالي» به بررسي مراحل زندگي چند جانور مختلف مي‌پردازد و با بيان مراحل زندگي اين جانوران در کنار هم امکان مقايسه آن‌ها را براي دانش‌آموزان راحت‌تر مي‌کند.

  گل تک خانه پیچ در پیچ خرکاکی (همراه با کتاب)

  102,400 تومان 128,000 تومان
  کاربردها: دانش‌آموزان در سال چهارم ابتدایی در درس 11 کتاب علوم تجربي «بي‌مهره‌ها» با جانوران بي‌مهره، نمونه‌هايي از هر گروه و ويژگي‌هاي ساختاري و زندگي آن‌ها آشنا مي‌شوند. همچنين برخي از بي‌مهره‌ها را مشاهده و با نقش برخي از آن‌ها در زندگي انسان آشنا مي‌شوند. از مجموعه‌ي آزمايشگاه من بسته‌ي «خانه پيچ در پيچ خرخاکي» با ابزار و روش‌هاي اجرايي که در اختيار دانش‌آموزان قرار مي‌دهد به آن‌ها اين امکان را مي‌دهد که يک بي‌مهره مانند خرخاکي را براي مدتي زيرنظر گرفته و به ويژگي‌هاي بي‌مهره‌ها پي ببرند.

  گل تک رنگ های مایع (همراه با کتاب)

  196,000 تومان 245,000 تومان
  کاربردها: در درس دوم کتاب علوم تجربی چهارم ابتدایی" مخلوط ها در زندگی" دانش آموزان با حالت مواد در انواع مخلوط ها براساس جامد در جامد، مایع در مایع و جامد در مایع آشنا می شوند و همچنین ویژگی های مخلوط یکنواخت(محلول ها) را می شناسند و این نوع مخلوط ها را از سایر مخلوط های غیریکنواخت تشخیص می دهند و روش ها و ابزارهای جداسازی اجزای مخلوط ها را از یکدیگر فرا می گیرند. با توجه به هدف های این درس، بسته ی " رنگ های مایع" پیشنهاد می شود. دانش آموزان در این بسته با مخلوط کردن مواد مختلفی مانند نمک، شکر،کره و... در آب نوع مخلوط ایجاد شده را مشاهده می کنند و در ادامه با مخلوط کردن رنگ های مختلف با هم رنگ جدیدی ایجاد و به کمک ازمایش ها و ابزاری تمام رنگ ها را از رنگ جدید جداسازی می کنند.

  گل تک قدرت اسلایم (همراه با کتاب)

  127,200 تومان 159,000 تومان
  کاربردها: در صفحه‌ی 19 فصل دوم کتاب علوم تجربی هشتم دانش‌آموزان با نحوۀ ساخت باتری با لیمو آشنا می‌شوند. حال با توجه به هدف کتاب درسی از مجموعه آزمایشگاه من بستۀ‌«قدرت اسلایم» پیشنهاد می‌شود. در این بسته دانش‌آموزان با در اختیار داشتن بسته و انجام دستورالعمل‌های این کتاب علاوه بر ساخت باتری، با انواع باتری‌ها آشنا می‌شوند که این آشنایی همراه با لذتی است که یادگیری را ساده و راحت می‌کند.

  آزمایشگاه من

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 0 تومان بیشترین: 245,000 تومان
  0 245000